Wybierz swój język

Rozwiązania do infrastruktury IT

Działy IT mają coraz mniej czasu na samodzielne sprawdzanie i testowanie kompatybilności wielu różnych rozwiązań, która często zależna jest od wybranej platformy, oprogramowania, licencji i może zmieniać się w czasie. Ryzyko pomyłki jest bardzo duże i kosztowne, a czas jaki trzeba na to poświęcić często niedostępny.

Dlatego coraz więcej organizacji nie chce nawet próbować nadążać za ciągle zmieniającymi się produktami. Wolą ukierunkować swój czas na to co związane jest bezpośrednio z ich biznesem i przynosi im realny zysk.

Opisaliśmy tu zaledwie kilka przykładowych produktów i rozwiązań, niemniej mamy styczność też z innymi. Jeżeli nie możesz znaleźć czegoś dla siebie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Postaramy się przygotować coś na miarę Twoich wyzwań, co będzie dopasowane do obranego przez Ciebie kierunku.


Coraz więcej organizacji szuka kompletnych rozwiązań, które nie tylko zaadresują bieżące wyzwania i trudności, ale też wspomogą i przyśpieszą dalszy rozwój ich biznesu. Nie interesuje ich zakup produktu, czyli konkretnej macierzy, przełącznika czy systemu operacyjnego. Interesuje ich całościowe rozwiązanie, często składające się z wielu elementów, które razem spełniają postawione wymagania. Zdaj się na nasze doświadczenie i skontaktuj się z nami.

Po zebraniu wymagań, staramy się dobrać najlepsze oprogramowanie i sprzęt, a następnie uzyskać specjalny rabat u producenta danego rozwiązania. Jeżeli już wiesz co potrzebujesz i po prostu chcesz zamówić oprogramowanie i sprzęt, także możemy pomóc. Napisz do nas, a postaramy się uzyskać specjalne ceny.


Na rynku polskim jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą takich marek, jak m.in. Cisco Systems, IBM, Red Hat, VMware, Nutanix, Storware, Veeam, Radware, Check Point, H3C, Ekahau, LINBIT, Nextcloud, Elastic, Ascensio System SIA ONLYOFFICE, Collabora Productivity, Microsoft czy Adrem Software.

Kupując u nas masz pewność, że rozwiązanie pochodzi z oficjalnego kanału dystrybucji na rynku polskim. Co za tym idzie, nie będzie problemów z licencjami, subskrypcjami, wsparciem czy gwarancją, jak w przypadku rozwiązań z szarego kanału.


O ile to w rozwiązaniach tych producentów się specjalizujemy, to często zdarza nam się także obsługiwać inne. Najczęściej w trakcie integracji lub do pierwszej możliwej okazji zastąpienia ich rozwiązaniami z naszego ekosystemu, co nieczęsto dzieje się szybko. Dlatego nie boimy się rozwiązań innych producentów.

U naszych stałych klientów wdrażamy i obsługujemy także rozwiązania o otwartym kodzie (ang. Open Source) oraz pomagamy we wdrażaniu, migracji, utrzymaniu, zabezpieczeniu i obsłudze przeróżnych aplikacji specyficznych dla ich branży.


Nie udostępniamy tu cen, gdyż są one indywidualnie rozpatrywane i zależą od dostępnych promocji oraz decyzji producenta. Nie działamy jak typowy sklep, a z drugiej strony oferując sprzęt i oprogramowanie z legalnego kanału nie da się od tak podać ceny każdemu. Dlatego, kiedy gdzieś widzisz ceny tych produktów, lepiej sprawdź czy jej oferent jest oficjalnym partnerem.

Niższa cena nie zawsze oznacza lepszy zakup. Szary kanał działa odważnie i coraz łatwiej stać się posiadaczem nielegalnego produktu (sprzętu i oprogramowania). Byliśmy już kilkukrotnie świadkami problemów z dokupieniem licencji, rozszerzeniem funkcji oprogramowania czy odnowieniem subskrypcji lub serwisów do produktów, które nie były zakupowane przez nas, a z dawnym sprzedawcą nie udawało się tego załatwić od miesięcy. Po weryfikacji okazywało się, że produkt zarejestrowany jest na firmę z innego kontynentu, a klient nie ma prawa do korzystania z oprogramowania działającego na kupionym sprzęcie.

Dokonywanie zakupów poza oficjalnym kanałem sprzedaży, to także ryzyko posiadania:

  • nieoryginalnych produktów, które imitują produkty producenta,
  • produktów z nielegalnie zmienionym oprogramowaniem, sprzętem lub numerem seryjnym,
  • produktu zmodyfikowanego, dającego dostęp do infrastruktury organizacji lub wykradającego jej dane,
  • uszkodzonych lub skradzionych produktów.

Na rynku można znaleźć produkty tańsze od tych, jakie staramy się pozycjonować. Niemniej, nie wszystko co jest tańsze w początkowym zakupie, wychodzi sumarycznie taniej w całościowym utrzymaniu. Przed wyborem produktów i technologii, warto przemyśleć wizję całego systemu IT. W tym miejscu możesz liczyć na naszą pomoc. 


Odpowiedzialność

Wszelkie prezentowane na naszej stronie treści i grafiki mają wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawa. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym momencie i bez uprzedzenia lub następczego informowania o takich zmianach. Dokładamy starań, aby informacje publikowane na naszej stronie były zgodne ze stanem faktycznym i aktualne, nie gwarantuje jednak, że nie zawierają braków lub błędów. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za skutki powiązane z dostępnem do publikowanych przez nas informacji, w szczególności za wszelkie decyzje podejmowane na podstawie tych informacji.


Wykorzystane materiały

Grafiki wykorzystane na naszej stronie pochodzą z różnych źródeł. Część z nich została wykonana przez nas, a część pochodzi z zasobów dla Partnerów producentów z którymi współpracujemy oraz sklepów internetowych z gotowymi grafikami i zdjęciami.


Zapraszamy do kontaktu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie +48 797 004 932 lub +48 797 004 938.